Зелені стіни з моху

СТАБІЛІЗОВАНИЙ МОХ – нові можливості вертикального озеленення. Зелені стіни і не тільки…

ЗЕЛЕНІ СТІНИ зі стабілізованого моху можна виконати в різних розмірах (навіть надвеликих), будь-якій формі та колірному наповненні. Зелена стіна з моху привертає увагу, привносить у приміщення частинку природи, зберігає свій декоративний вигляд дуже довго і практично не вимагає  догляду.

Зелена стіна не потребує поливу і спеціального догляду. Все що потрібно – це періодично прибирати пил і підтримувати вологість повітря близько 50%. Вона не чутлива до світла, що дуже важливо для темних зон приміщення. Стабілізований мох екологічний і нешкідливий для тварин.

Мох може розташовуватися не тільки на стіні в інтер’єрі, але бути окремою перегородкою. Цей прийом використовується для зонування простору і часто для створення зелених фотозон.

Широка палітра кольорів, де присутній увесь спектр природних відтінків а також ряд незвичайних яскравих пропозицій, дає свободу у створенні унікальних мохових полотен.

Бажаєте мати удома неповторний арт-об’єкт з неймовірною фактурою і кольором? Задихаєтесь серед бетону і скла та мрієте побачити красу природи? Маєте потребу відмежувати деякий простір? Можливо саме зелена стіна із натурального моху стане ідеальним вирішенням усіх питань!