Обслуговування та догляд

ДОГЛЯД ЗА РОСЛИНАМИ

Догляд за рослинами в торгівельному центрі, салоні, ресторані, офісі, чи квартирі є обов’язковим для підтримки декоративного зовнішнього вигляду рослин в кашпо чи на фітостіні.

Живі рослини – найгарніший із можливих способів озеленення, однак вони потребують дбайливого ставлення та регулярного догляду, на що інколи бракне енергії та часу. Тому ми завжди готові прийти на допомогу та почати піклуватися про Ваші рослини. Довіривши цю справу професіоналам Ви забезпечуєте рослинам правильний систематичний догляд.

 

ДИЗАЙН-ЦЕНТР ``ЕДЕМ`` ПРОПОНУЄ СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ З ДОГЛЯДУ ЗА РОСЛИНАМИ

Полив згідно графіку

Чистка рослин від сухого та відмерлого листя

Санітарна обрізка рослин, формування крон

Внесення добрив для росту та декоративності

Обприскування (запобігання) від хвороб та шкідників

Полірування листя для декоративності

Часткова заміна і розпушування поверхні грунту

Лікування рослини у разі появи захворювання

Відновлення декоративного вигляду рослин

Пересадка в великі горщики із зростанням

Ми візьмемо на себе обслуговування рослин і гарантуємо, що вони будуть здорові та створюватимуть сприятливу атмосферу для ваших співробітників і клієнтів. В нашій команді зібрані кваліфіковані фахівці, які знають, як повернути охайний, здоровий вигляд навіть найекзотичнішим екземплярам. Ви можете без вагань довірити нам комплексне обслуговування рослин!

ДИЗАЙН ЦЕНТР ``ЕДЕМ`` МАЄ КІЛЬКА ПЕРЕВАГ В ДОГЛЯДІ ЗА РОСЛИНАМИ

  • Перший місяць після встановлення рослин у Вашому приміщенні, ми доглядаємо безкоштовно (в межах Львова). Це потрібно до повного приживання (вкорінення) рослини на новому місці;
  • В разі загибелі рослини, вона буде замінена на нову. Умова діє при повному абонентському обслуговуванні;
  • Вигідна вартість – ми надаємо послугу часткове абонентське обслуговування з індивідуально підібраним графіком та послугами;
  • Індивідуальний підхід, працюємо в зручний для вас час (до початку робочого дня, після закінчення робочого дня, нічний час)

СКІЛЬКИ КОШТУЮТЬ ПОСЛУГИ З ДОГЛЯДУ ЗА РОСЛИНАМИ?

Підсумкова вартість догляду за рослинами та квітами залежить від декількох факторів:

  • кількість рослин
  • розміри рослин та їх стан
  • розташування об’єкта обслуговування
  • час і кількість відвідувань на місяць

Для того, щоб більш коректно сформувати ціну, необхідний виїзд нашого фахівця для огляду рослин.

Виїзд фахівця – БЕЗКОШТОВНО в межах Львова.

Рослини беруться під повну відповідальність працівників ″Дизайн-центр″ЕДЕМ″ (полив, піджива, пересадка, підрізка, догляд за зовнішнім виглядом, обробка  хім. засобами і т.д.).

Кількість виїздів на об’єкт необмежена

Вартість згідно кошторису. Оплата проводиться щомісячно. У вартість оплати включено роботи та засоби з догляду за рослинами.

За умов даного виду обслуговування заміна рослин, в разі їх загибелі, проводиться безкоштовно, повністю за рахунок нашої фірми.

Полив та догляд виконуються Вами, згідно рекомендацій, ми здійснюємо підживу, підрізку, догляд за зовнішнім виглядом, обробку хімікатами.

Кількість виїздів – 1 (один) раз на тиждень /1 (один) раз на місяць

Вартість прораховуємо індивідуально для кожного об´єкту, згідно кошторису

За даного виду обслуговування гарантії на заміну рослин за наш рахунок, в разі їх загибелі, ми НЕ надаємо.

Такий вид обслуговування здійснюється у випадку конкретної необхідності (втрата декоративності, осипання листя, зараження шкідниками та хвороби рослин).

Кількість виїздів за викликом Замовника.

Вартістьзгідно кошторису.

Наші працівники-садівники фахівці в галузі озеленення, стаж їхньої діяльності понад 20 років. Не секрет, що багато рослин привозять з Голландії та Польщі. Рослини вирощені в теплиці, ″привчені″ на 70% до хімічних та мінеральних добрив, і не здатні самостійно рости в нашій кліматичній зоні. Тому наша компанія, відразу ж після закупки, в короткі терміни проводить доставку, пересадку з торф’яної суміші в збагачений та підживлений мінералами грунт, а також бере на себе догляд та обслуговування на весь період акліматизації.