Вертикальне озеленення

вертикальне озеленення

ВЕРТИКАЛЬНЕ ОЗЕЛЕНЕННЯ.  РІЗНОМАНІТТЯ РІШЕНЬ

Рослини – ідеальний та універсальний інструмент забезпечення “весни” впродовж цілого року. Грамотно підібрані та майстерно висаджені вони тішать око та створюють настрій. Свіжість яскравої зелені оживить приміщення. Це оригінальне рішення для будь-якого приміщення чи саду.

НОВІ УМОВИ – НОВІ МОЖЛИВОСТІ!!!

вертикальне озеленення

ПЛЮСИ ВЕРТИКАЛЬНОГО ОЗЕЛЕНЕННЯ

АКТУАЛЬНО Зробить Ваш простір особливим, ефектно виділить заклад серед конкурентів.
КРАСИВО Оздобить стіни живою фактурою найрізноманітніших кольорових комбінацій.
КОРИСНО Рослини поглинають токсичні гази та очищують і охолоджують повітря. Позитивно впливають на настрій.
ГАРНА АКУСТИКА Листя рослин частково виконує звукоізоляційну функцію, поглинає та розсіює шуми.

 

ВУЛИЧНЕ ВЕРТИКАЛЬНЕ ОЗЕЛЕНЕННЯ

Ліани – найпростіший та найдешевший спосіб створення вертикальної стіни. Цей спосіб найпоширеніший в Україні. Єдиний великий мінус – тривалий час, що піде на вирощування ліан.

Горщикове озеленення. Горщики можна різним чином компонувати, створювати цікаві комбінації. Це гарна ідея для літа, є можливість використання однорічників.

Модульне озеленення. Створює особливо гарний естетичний вигляд, однак є досить коштовним задоволенням за рахунок іригаційної системи. Багато рослин гине в зимовий період.

Вертикальні сади на конструкціях та повсті. Ще одне поле для творчої діяльності. Тут діє відповідність “ціна – якість”. Як і горщикове озеленення, це гарний літній варіант.

 

ІНТЕР´ЄРНЕ ВЕРТИКАЛЬНЕ ОЗЕЛЕНЕННЯ

Горщикове озеленення. Горщикове озеленення не створить на стіні суцільного зеленого покриву, проте дає можливість складати різноманітні композиції. Полив виключно ручний.

Модульне озеленення. Стіна приваблива ще до розростання рослин, швидко складається. Таку стіну легко реконструювати, заміни рослини.

Автоматизований полив. Найдорожча система за рахунок вартості модулів.

Кишенькове озеленення. Подібно до модульного, рослини саджають в комірки, але тканинні.

Стабілізовані вертикальні сади. Не потребують догляду, поливу, світла. Ідеальні для тих, хто не має часу доглядати за живими рослинами. Гарно прикрашають земні зони. Але потрібно знати, що це стабілізовані рослини.