МАФ

Дизайн-центр «ЕДЕМ» МАФ
Малі архітектурні форми
Малі архітектурні форми

Малі архітектурні форми — невід’ємна частина практично будь-якої території.

Малі архітектурні форми — це конструкції, що слугують для декоративного оформлення прибудинкової території, парку, зони відпочинку тощо. Такі невеликі будівлі, споруди та окремі конструкції, крім естетичного часто мають ще й функціональне призначення. До МАФ в цілому можна віднести будь-які архітектурні елементи, що доповнюють ті чи інші будівлі і навколишнє їх середовище.

Малі архітектурні об’єкти можуть бути виконані з різноманітних матеріалів: металу, дерева, натурального або штучного каменю, цегли або бетону. Однією з основних відмінностей таких об’єктів від звичайних будівель і споруд є відсутність капітального фундаменту.

Розмір МАФ може бути дуже різним — все залежить від розмірів самої ділянки та від побажань і потреб власника. Так, фонтан на ділянці може бути досить великим, а може являти собою крихітний садовий фонтанчик.

З усіх МАФ альтанки і павільйони можна назвати одними з найбільших значущих об’єктів. Вони часто займають центральне місце на ділянці, стають улюбленим місцем господарів для відпочинку, прийому гостей, сімейних обідів і урочистих вечерь.