Логотипи та брендзони

Логотипи та Бренд зони зі стабілізованого моху - окраса Вашої компанії

Логотип уособлює сферу і спрямованість роботи вашої компанії. Символізуючи безпосередньо компанію або її продукт, логотип може бути у вигляді символу, однієї або комбінації букв, зображення і навіть слів.

І зовсім не важливо – чи буде він простим і невибагливим, або, навпаки, незвичним, складатися з одного символу або комбінації слів. Великий досвід і креативний підхід професійного фітодизайнера «Дизайн центру Едем» допоможе створити для вас унікальний живий еко-логотип.

Окремі заходи часто потребують нашої особливої ​​уваги. Спеціально для таких заходів ми монтуємо рухомі експозиції зі стабілізованого моху та стабілізованих рослин. Будьте просто видимими, щоб викликати інтерес і виграти прихильність клієнтів у конкурентів, або зробіть подію незабутньою у викладках майбутніх постерів, банерів тощо.

Завдяки зеленим зонам зі стабілізованого моху та стабілізованих рослин, чи контейнерів із зеленню можна створити яскравий акцент, що помітно виділятиметься і приваблюватиме. Яскраве тло з природних фактур вигідно підкреслить логотип будь-якої компанії незалежно від сфери її діяльності. Чи то туристичні ярмарки, чи будівельні, чи можливо зустрічі, семінари, тренінги.

Cкористайтеся нашим сервісом оренди виставкової експозиції із стабілізованого моху, стабілізованих рослин, або живих рослин.