Фітодизайн

Озеленення інтер’єру / Фітодизайн приміщення

Прагнення людей жити і працювати в затишному і комфортному приміщенні очевидне.

Рослини доповнять будь-який інтер’єр, зроблять його комфортним та вишуканим.

Гарно підібране кашпо із рослиною, вдало складена композиція з живих квітів, вертикальне озеленення живими рослинами чи стабілізованим мохом, – такі деталі можуть суттєво вплинути на вигляд приміщення, змінити “настрій” інтер’єру.

Живі рослини – не тільки окраса, а й здоровий мікроклімат, в якому приємно та корисно перебувати.

 • Рослини зволожують повітря, а в приміщеннях, особливо взимку, при увімкненому опаленні, воно зазвичай надто сухе. Сухе повітря може бути причиною різних захворювань і проблем зі шкірою. Озеленення живими рослинами дозволяє підвищити вологість.
 • Листя рослин поглинає вуглекислий газ і шкідливі речовини, що виділяються з меблів та синтетичних матеріалів. Рослини виробляють кисень, допомагають зменшити кількість пилу.
 • Великі листові пластини рослин зменшують рівень шуму.
 • Зелений колір має чудові психологічні якості – дозволяє очам відпочивати, стимулює розумову та творчу активність, сприяє концентрації, покращує настрій, знижує стрес. Рослинність в якості декору не відволікає, на відміну від інших предметів оздоблення.

Як обирати рослини для озеленення приміщення?

Ми із задоволенням допоможемо Вам зробити ідеальний вибір!

Рослини для озеленення закладу повинні бути:

 • простими у догляді
 • красивими переважну частину року

Тому при озелененні громадських закладів недоречно обирати рослини, що мають тривалий період спокою, чи занадто вибагливі до поливу та температурного режиму.

Також варто відмовитись від видів з дуже ароматними квітами.

Їх запах може сподобатися не всім, і навіть викликати алергію.

Для озеленення маленьких приміщень, де місця не так багато, можна скористатись вертикальним озелененням.

На відміну від горщикового озеленення, вертикальне підходить навіть для найменших кімнат. Досить однієї фітопанелі, або фітокартини, щоб ви забули про задуху і сперте повітря. Звичайно, це займе трохи простору, але ви скоріше зауважите затишок, аніж тісняву.

Велике приміщення – шороке поле для творчості, що дасть змогу реалізувати безліч цікавих рішень, єдиним обмеженням тут постає бюджет.

Можливі будь-які варіанти озеленення і їх комбінації – це і різного виду та розміру кашпо, модулі з живих рослин, картини з моху або живих рослин, зелені колони. Особливо зручні мобільні кашпо з рослинами, за допомогою них можна легко видозмінювати окремі зони в просторі.

У ряді психологічних досліджень доведено, що через постійний шум і інтенсивне спілкування з клієнтами від 60% до 80% працівників call-центрів відчувають хронічний стан стресу.

Озеленення галасливих приміщень живими рослинами дозволяє знизити рівень шуму та переключати увагу співробітників і розвантажити їх.

(на цокольному поверсі, в коридорі, холі та ін.)
В цих зонах найкраще скористатись стабілізованим мохом та стабілізованими рослинами, вони не потребують догляду, а найголовніше – природнього світла. Це чудове рішення та грандіозний винахід для приміщень такого типу.

Не забуваймо, рослини потребують правильного розташування
– Це живий організм, який теж може захворіти, тому умови, необхідні для росту та краси рослини мають бути враховані.

– Вони не повинні стояти там, де їх легко пошкодити, наприклад, у вузьких проходах, на протягах, близько до радіаторів, обігрівачів і кондиціонерів.

– Певні види потребують багато світла, інші ж навпаки півтінь.

Дизайн центр Едем – здійснює комплексне озеленення приміщень:

 • Озеленення рослинами в кашпо, великими деревами в декоративних вазонах
 • Всі види вертикального озеленення з живих рослин – фітостіни, фітомодулі, картини, мобільні перегородки, фітоколони тощо
 • Вертикальне озеленення стабілізованим мохом та стабілізованими рослинами
 • Створення зимових садів
 • Декорування штучними або стабілізованими рослинами і мохами
 • Сервісний догляд за живими рослинами- чистка, аранжування, формування, підгодівля, пересадка або заміна тощо

Виклик спеціаліста (безкоштовно по Львову)

дізнайтеся ціну послуги та замовте дизайн-проект озеленення
Телефонуйте:
0679336203