Україна, м. Львів, вул. Водогінна 2, кабінет 218

 +38 067 769 78 70 | +380 67 933 62 03

Зворотній дзвінок ЗАЛИШТЕ СВІЙ НОМЕР І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

ОЗЕЛЕНЕННЯ ТЕРИТОРІЇ у Львові , ЛАНДШАФТНІ РОБОТИ Львів та Львівська область

Озеленення території - комплекс заходів з покращення зовнішнього вигляду ділянки шляхом посадки зелених насаджень. На цьому етапі робимо такі види робіт:

Влаштування альпійських гірок та рокаріїв

Влаштування квітників та розаріїів

Посадка крупномірів, зимова пересадка

Посадка дерев та чагарників

Посадка багаторічників

Посадка однорічників

Влаштування газону

Квіткове оформлення літніх майданчиків та терас

Контейнерне озеленення

Важливо! Озеленення території Вашої ділянки слід розпочинати після першого періоду робіт на території, а саме після робіт з благоустрою.

Озеленення території будинку – це прикраса вашого життєвого простору, на відміну від комплексу робіт з благоустрою ( будівельних ландшафтних робіт ) озеленення прибудинкової території переслідує мету забезпечити естетичні комфортні умови для її мешканців. Саме завдяки зеленим насадженням в повітрі навколо будинку збільшується вміст кисню, затримується пил, зменшується вплив шуму та вітру, а також захист від газів.

Важливо правильно вибрати рослини для посадки на території. Слід врахувати:

чи не має в вашій сім´ї алергічних захворювань на цвітіння певних рослин;

якщо в Вас маленькі діти – рослини з колючками розмістити в далеких кутках території, або ж відокремити їх іншими рослинами, щоб унеможливити доступ малечі;

наявність домашніх тварин (є загроза загибелі рослин на території з тваринами). На таких присадибних ділянках ми не рекомендуємо дуже дорогі рослини, або ж радимо утримання тварин в спеціально відведених місцях.

Весь посадковий матеріал підбирається з урахуванням клімату та особливостей ділянки, на якій він буде висаджений

Всі роботи по озелененню ділянки біля дому ведуться згідно ландшафтного проекту. Правильно складений проект дозволить максимально ефективно використати площу території та розмістити зелені насадження так, щоб сад виглядав привабливо в любу пору року.

Посадка рослин та влаштування газону – основа озеленення території. Професійні знання і вміння фахівців допоможуть перетворити Вашу територію у квітучий сад , що милує око і викликає захоплення. Від того, як правильно посаджені дерева і чагарники залежить їх приживання і подальше існування. Чітке дотримання технологій посадки, плюс врахування індивідуальних екологічних вимог кожного виду рослини - основа нашої роботи.

Слід зазначити, що озеленення не закінчується після закінчення робіт - за садом постійно потрібно доглядати, щоб він мав гарний вигляд. За Вашим бажанням ми візмемо територію під систематичне обслуговування.

 

 

Кожен проект індивідуальний – а отже унікальний, як і Ви