Україна, м. Львів, вул. Водогінна 2, кабінет 218

 +38 067 769 78 70 | +380 67 933 62 03

Зворотній дзвінок ЗАЛИШТЕ СВІЙ НОМЕР І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Влаштування поливу на ділянці

Чудовий краєвид на Вашій присадибній ділянці залежить від зусиль садівника чи Ваших по догляду. Ви ж доглядаєте за своїм тілом, обличчям, стрижете волося…. Ось і рослини, щоб бути красивими потребують уваги і в першу чергу доброго поливу.

Необхідність автоматичного поливу на ділянці

 

Під час обговорення розміщення системи автоматичного поливу на ділянці найчастіше доводиться чути фразу: «дорого, самі будемо поливати». В результаті, через місяць або два – господар заклопотаний своїми справами перестає поливати ділянку, і та перетворюється в вигорівший степ . (Приклад приводжу в картинках. Територія велика , площі під газон теж, садівник з кожноденим відвідуванням.. Не встигає рівномірно полити територію, через 3 роки маємо вигорівшу ділянку) Давайте розберемося, чи так це дорого:

по-перше, правильно зібрана автоматична система пропрацює не менше двадцяти років, сучасні матеріали це дозволяють. Ділимо вартість на двадцять;

по-друге, порахуйте вартість своєї праці виходячи з сьогоднішньої зарплати - по дві, а то і більше години на день, п'ять місяців на рік упродовж двадцяти років, саме цю суму ви заощадите;

по-третє, їдучи влітку у відпустку, вам не потрібно просити сусідів або родичів, що б вони поливали ваш газон.

по-четверте, газон при ручному поливі ніколи не досягне такої якості і однорідного зеленого кольору, як при автоматичному поливі.

З чого розпочинаємо?

Обов'язково потрібен план саду, де потрібно позначити всі будови і ділянки (наприклад, під'їзд до будинку або майданчик для гриля). Для більшої зручності план виконують в масштабі 1: 100 - в цьому випадку можна буде нанести радіуси дощовиків. Також на плані необхідно відзначити місце водозабору. Якщо таких точок декілька, то живити систему від центрального джерела. Якщо ділянка велика, то власнику варто задуматися про колодязь в якості джерела води - це здешевить автоматичний полив.

 

 

Монтаж автоматичної системи поливу Приблизний список робіт може виглядати так:

Зняття дерну і прокладка траншей

Монтаж трубопроводів

Монтаж фітинга

Монтаж системи зрошення

Монтаж системи управління

Монтаж насосного обладнання

Засипка траншей і укладання дерну

Після установки всіх складових системи поливу необхідно відрегулювати дощовики. Для цього один з встановлених автоматичних клапанів встановлюють вручну на необхідний режим роботи і включають систему. Далі регулюють радіуси дощовиків, іта їх обсяг роботи. Так готують до роботи всі зрошувачі. До речі, крапельна система, регулювання не вимагає. На завершальному етапі програмують контролер на час і черговість включення тієї чи іншої лінії. Надалі система не вимагає втручання ззовні, але іноді потрібно перевірити правильність роботи дощовиків. Наприклад, навколо них може обмотатися скошена трава, і його радіус роботи зменшиться. В цьому випадку дощовик необхідно прочистити і він знову буде працювати добре.