Україна, м. Львів, вул. Водогінна 2, кабінет 218

 +38 067 769 78 70 | +380 67 933 62 03

Зворотній дзвінок ЗАЛИШТЕ СВІЙ НОМЕР І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

Малі архітектурні форми — невід'ємна частина практично будь-якої території.

Малі архітектурні форми — це конструкції, що служать для декоративного оформлення прибудинкової території, парку, зони відпочинку, тощо.. Тобто такі невеликі будівлі, споруди та окремі конструкції, окрім привабливих зовнішніх параметрів можуть володіти і практичністю, крім естетичного часто мають ще й функціональне призначення. До МАФ в цілому відносяться будь-які архітектурні елементи, які доповнюють ті, чи інші будівлі і навколишнє їх середовище.

Малі архітектурні об'єкти можуть бути виконані з самих різних матеріалів: металу, дерева, натурального або штучного каменю, цегли або бетону. Однією з основних відмінностей таких об'єктів від звичайних будівель і споруд є відсутність капітального фундаменту.

Розмір МАФ може бути дуже різним — все залежить від розмірів самої ділянки і від побажань і потреб власника. Так, фонтан на ділянці може бути досить великим, а може представляти собою крихітний садовий фонтанчик.

З усіх МАФ альтанки і павільйони можна назвати одними з найбільш великих і значущих об'єктів. Вони часто займають центральне місце на ділянці, стаючи улюбленим місцем відпочинку для господарів, прийому гостей, сімейних обідів і урочистих вечерь.