Україна, м. Львів, вул. Водогінна 2, кабінет 218

 +38 067 769 78 70 | +380 67 933 62 03

Зворотній дзвінок ЗАЛИШТЕ СВІЙ НОМЕР І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле
Дякуємо. Ми отримали ваш запит. Ми зв'яжемося з вами як можна швидше.

ВЛАШТУВАННЯ ПОСІВНОГО ГАЗОНУ

 

Видалення будівельного сміття, каміння.

Обрізка дерев та викорчовування пнів.

Найбільшу проблему, яку необхідно вирішити при влаштуванні газону - це знищення бур'янів, і зробити це потрібно якомога ретельніше, так як від цього залежатиме їх розростання після посіву газону. Найбільш живучими бур'янами є кульбаби, пирій, осот та інші, так як можуть зрости навіть з невеликих фрагментів коренів залишилися в землі після прополення. Якщо не знищити їх на початковому етапі, боротися з ними в подальшому буде досить складно. Найкращий спосіб - обробити кілька разів ділянку гербіцидом, однак, він займе певний час. Також можна розпушити грунт і виполоти бур'яни, через місяць повторити процедуру і виполоти залишки, а потім обробити грунт гербіцидом. Можна провести для вірності операцію і в третій раз.

(Процедуру обприскування слід проводити в безвітряну погоду і використовувати гербіциди потрібно дуже обережно, обприскуючи тільки бур'яни. Через 10 днів бур'яни перетворяться в сухі стебла, які видаляються з грунту, а потім спалюються. Після цього тільки через 20 днів після обробки гербіцидом можна починати посів насіння або укладку рулонного газону.)

Після витравлення ділянки від бур'янів, його необхідно перекопати. Робиться це садовим культиватором , який перекопує на глибину до 20 см. При цьому здійснюється первинне вирівнювання рельєфу. Одночасно з цим формується рельєф ділянки, керуючись висотними відмітками ландшафтного проекту.

Для першокласного газону вкрай важливий дренаж. На щастя, для більшості грунтів для цього досить ретельного перекопування і внесення компонентів, що поліпшують структуру ґрунту. Однак, якщо грунт на ділянці глинистий і після сильного дощу вода стоїть на поверхні грунту - необхідний дренаж, інакше газон зіпсується.

Завезення грунту на ділянку. Підбираючи грунт для ділянки потрібно звернути увагу на склад та якість грунту на території. Так при високому вмісті піску, для підвищення родючості, такий грунт удобрюють перегноєм. Якщо навпаки грунт занадто щільний її удобрюють торфом і перегноєм, і додають певну кількість піску.

Перед посівом газону рельєф ділянки повинен бути остаточно сформований. Для цього потрібно максимально вирівняти його поверхню, заповнити поглиблення землею, щоб безперешкодно стригти траву газонокосаркою і при необхідності на бідних ґрунтах насипати шар чорнозему в 5-10 см. Каткуємо.

Для хорошого результату ділянку витримуємо під паром, щоб позбутися від сплячих бур'янів та завезених з чорноземом, які можуть прорости і засмітити молодий газон.

Знищення бур'янів. Механічний спосіб - регулярно виполювати бур'яни за допомогою лапки в період після ущільнення майданчика і до посіву; Хімічний спосіб - після ущільнення майданчика дати бур'янам вирости, а безпосередньо перед підготовкою ділянки до посіву обробіть бур'яни гербіцидом суцільної дії (типу «Раундап» 0,4-0,8 мл / м2). Такі препарати розкладаються в ґрунті не відразу й зберігають свою дію протягом декількох днів, тому посів слід проводити через 3-4 тижні після обприскування.

За допомогою довгої, рівної дошки перевіряємо, чи достатньо рівна поверхня ділянки. Граблями акуратно розрівнюємо горби та ямки.. За допомогою довгої, рівної дошки перевіряємо, чи достатньо рівна поверхня ділянки. На поверхні не повинно бути великих грудок.

Посів насіння. Акуратно спушуємо поверхню грунту граблями. І розпочинаємо посів вручну або ж за допомогою спеціальної сіялки.

Разом з насінням вносимо комплекс мінеральних добрив. Після того як насіння розподілено по поверхні грунту, його слід перемішати за допомогою грабель з землею. Робиться це для того, щоб насіння не висихало і не було з’їдено птахами. А можна, і просто прикрити шаром чорнозему (1-1,5 см). Після виконаних робіт поверхню землі закатуємо катком. Отже, посів завершено.

Якщо погода досить сприятлива, то перші пагони трави можна буде спостерігати через 10-12 днів. Не варто лякатися, якщо трава зійде нерівномірно. Це може бути пов'язано з тим, що різні сорти трави ростуть з різною швидкістю.

 

Кожен проект індивідуальний – а отже унікальний, як і Ви